Sosyal medya
EnglishTurkish
EnglishTurkish

Makina Parkurumuz

Intro

Panel Ebatlama Makinası: Holzma HPL 400

Tesisimizde kullanmakta olduğumuz, dünyanın en iyi panel ebatlama makinesi üreticilerinden Homag Group’un Optimat HPL 400 marka arkadan otomatik yüklemeli ebatlama makinesi ile 6 plaka üst üste kesim yapabilmekteyiz. Kesim planlarınızı, piyasada en iyi olmasıyla bilinen gelişmiş optimizasyon programı Cut Rite ile mümkün en düşük fire ile hazırlamaktayız.

Kenar Bantlama Makinası: KAL370 AMBITION 2480 ve IMA Novimat Contour

Homag Group’un ürettiği KAL 370 serisi makinamızda her kalınlık ve ebatta kenar bandını, kusursuz şekilde işleme almaktayız. Kapaklarınız ve hassas ürünleriniz için Ön Freze işlem seçeneği sunmaktayız. Makinamızın temizleyici ve ayırıcı kimyasal uygulaması ile parlak yüzeyler için de üretim kalitemizi en yüksek seviyede tutmaktayız. Kenar Bantlama İstasyonumuzda, yeni eklenen üyemiz, alanının en iyilerinden Ima Novimat Contour Kenar Bantlama makinamız ile özellikle seri imalat işlerimizde gücümüze güç kattık. Poliüretan tutkal kullanımı ile kapak ve özel imalatlarda daha iddialıyız. Kazandıklarımızı yeni yatırımlara dönüştürerek kapasite ve kalitemizi artırmakta kararlıyız.

Intro
Intro

CNC Router: Biesse Rover A 1332

Ahşap Bazlı Ürünler pazarında dünyanın en iyi CNC Makine üreticilerinden Biesse Group’un Rover A Tipi Makinası ile tüm delik, eğri kenar, yüzey ve kenar freze işlemleri, yatay freze işlemleriniz için hizmet verebilmekteyiz.

CNC Flat Tabla: Morbidelli Universal 3622

Yine Ahşap Bazlı Ürünler pazarında dünyanın en iyi CNC Makine üreticilerinden Morbidelli firmasının Universal serisi flat tablamız ile hassas veya ağır yüzey işlemleriniz, yatay freze çalışmalarınız için hizmet verebilmekteyiz. Her iki CNC makinamızda çalışılacak ürünleriniz için, güçlü ve tecrübeli Üretim Planlama Ekibimiz çözüm üretmeye hazır.

Intro
Intro

Çoklu Delik Makinası: Vitap Sigma

Yüksek hacimli işlerimize ait tüm delikli parçalar 7+2 çoklu delik delme makinamızda işleme alınmaktadır. Seri İmalat için piyasanın en iyi çözümüdür. Dekorasyon ve usta kökenli güçlü operatör kadromuz ve alanında tecrübeli üretim planlama mühendislerimiz ile tüm projelerinize çözüm üretmeye hazırız.