Üretim Hizmetlerimiz

Üretim Hizmetlerimiz

Alt yüklenici ve yan sanayi firmalar günümüzde sadece mobilya ve inşaat sanayinde değil; makine, metal çelik, otomotiv, havacılık ve uzay, gıda ve hatta eğitim, turizm, hizmet sektörü de dahil olmak üzere akla gelebilecek her iş dalında yaygınlaşmaktadır. Günümüzde kendi sektöründe öncü, ufku açık ve ileriyi gören tüm firmalar, süreç ve iş alanlarını “temel” ve “belirli zamanlı” olarak doğru tanımlayabilmekte ve temel olmayan iş hacmi için ilave yatırım ve istihdamdan kaçınmaktadır. Bunun yerine alt yüklenici çözüm ortakları ile çalışarak hem verimliliğini artırmakta, hem de kendi büyüme planı dahilinde yardımcı sanayinin de büyümesine öncülük etmektedir. 

Intro

2013 yılı itibariyle Akyapı Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ olarak müşterilerimize ürünlerimizi daha iyi sunabilmek adına, daha güçlü hizmet anlayışını ilke edindik. 15.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu Akyurt Tesisimizin bir bölümünü üretim hizmetine ayırdık. Üretim ve dekorasyon kökenimizin ve 40 yıllık tecrübemizin verdiği özgüven ile son teknoloji makine yatırımı gerçekleştirdik. Ve hala da her yıl hatlarımızı iyileştirmek, daha teknolojik hale getirmek veya gerektiğinde büyütmek için çaba sarf etmekteyiz. Detay Parça ve Komponent Hizmeti ile başladığımız bu yolda, müşterilerimizin talebi ve sorunsuz iş teslim etme gururu ile projelerinize her türlü çözümü sunabilir ve yükünüzü her geçen gün daha fazla hafifletir konuma gelmiş bulunmaktayız.

Endüstriyel Ebatlama, Kenar Bantlama, CNC ve Delik İşlemler, Kanal Açma hizmetlerimizin yanısıra, manuel işlemlerde de pah, fuga, kalınlaştırma, derz açma, 45 birleştirme vb işlemler için de çözüm sunabilmekteyiz. Ebatlama ve yüzey işlem için uygun CNC hatlarımız ile Akustik Panel üretimleriniz için de nitelikli hizmet verebilmekteyiz.
Şirketimiz üretim; ve üretim ekibimiz de dekorasyon usta kökenlidir. Ve her bir personelimiz kendi alanında oldukça tecrübelidir. Bu sebeple ürünlerimizin temizliğine azami düzeyde hassasiyet göstermekteyiz. Kontak zımpara hattımız ile kaplamalı malzemeler için de cilaya kadar tüm işlemleri tesisimizde ustalıkla çözebilmekteyiz.

Mutfak, vestiyer, banyo gibi sabit mobilyalar, okul mobilyaları, yurt mobilyaları, otel projeleri, hastane projeleri, modüler mobilya yemek ve yatak odaları ve benzeri tüm ürünler için seri imalat hızında birleştirme ve alt montaj hizmeti vermekteyiz. Akyurt fabrikamızda alt yüklenici olarak üretimini tamamladığımız ve yürütmekte olduğumuz çok sayıda yüksek hacimli konut, otel, okul, yurt projesini güçlü birer referans olarak arkamıza aldık.